Recurly Aegir (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Site
sv: Webbplats

en: Template
sv: Mall

en: Tasks
sv: Uppgifter

en: Subscription
sv: Prenumeration

en: About
sv: Om
