Recurly Aegir (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site
lt: Svetainė

en: Template
lt: Šablonas

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: About
lt: Apie
