Recurly Aegir (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Site name
ta: தள பெயர்

en: Site
ta: தளம்

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Tasks
ta: பணிகள்

en: About
ta: பற்றி
