Recurly Aegir (8.x-2.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Site
eu: Gunea

en: Profile
eu: Profila

en: Tasks
eu: Zereginak

en: About
eu: (r)i buruz
