Recurly Aegir (8.x-2.0-alpha2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Site name
he: שם האתר

en: Site
he: אתר

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Tasks
he: משימות

en: Subscription
he: מנוי

en: About
he: אודות
