Recurly Aegir (8.x-2.0-alpha2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Site name
it: Nome del sito

en: Site
it: Sito

en: Profile
it: Profilo

en: Tasks
it: Operazioni

en: About
it: Informazioni
