Recurly Aegir (8.x-2.0-alpha4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Profile
el: Προφίλ

en: Tasks
el: Εργασίες

en: About
el: Περί
