Recurring PayPal Donations (8.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: select
gu: ચયન કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Other
gu: અન્ય

en: live
gu: જીવંત
