Recurring PayPal Donations (8.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: select
mr: निवडा

en: PayPal
mr: पे पल

en: Settings
mr: संरचना

en: week
mr: आठवडा
