Recurring PayPal Donations (8.x-1.0-alpha5) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: select
be: абраць

en: Settings
be: Налады

en: week
be: тыдзень

en: Mode
be: Лад

en: Other
be: Іншыя

en: day
be: дзень

en: month
be: месяц

en: year
be: год
