Recurring PayPal Donations (8.x-1.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: select
ka: მონიშვნა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Other
ka: სხვა
