Recurring PayPal Donations (8.x-1.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: select
kn: ಆಯ್ದುಕೊಳ್ಳು

en: PayPal
kn: ಪೇಪಾಲ್

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: day
kn: ದಿನ
