Recurring PayPal Donations (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: select
ar: اختر

en: PayPal
ar: باي بال

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Mode
ar: النمط

en: Amount
ar: المبلغ

en: Other
ar: آخر

en: day
ar: يوم

en: month
ar: شهر
