Recurring PayPal Donations (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Forms
es: Formularios

en: select
es: seleccionar

en: Settings
es: Configuración

en: week
es: semana

en: Mode
es: Modo

en: Amount
es: Cantidad

en: Other
es: Otro(s)

en: day
es: día

en: month
es: mes

en: year
es: año

en: Currency code
es: Código de moneda

en: Cancel return URL
es: Cancelar URL de retorno

en: The path '%path' has to start with a slash.
es: La ruta '%path' debe comenzar con una barra oblicua.
