Recurring PayPal Donations (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: select
lv: izvēlēties

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: week
lv: nedēļa

en: Mode
lv: Režīms

en: Amount
lv: Summa

en: Other
lv: Citi

en: day
lv: diena

en: month
lv: mēnesis

en: year
lv: gads

en: Currency code
lv: Valūtas kods
