Recurring PayPal Donations (8.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Settings
bg: Настройки

en: week
bg: седмица

en: Mode
bg: Режим

en: Other
bg: Други

en: year
bg: година

en: Currency code
bg: Валутен код
