Recurring PayPal Donations (8.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: select
eu: hautatu

en: Type
eu: Mota

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Mode
eu: Modoa

en: Other
eu: Bestea

en: day
eu: egun

en: month
eu: hilabete

en: year
eu: urtea
