Recurring PayPal Donations (8.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: select
gl: seleccionar

en: Type
gl: Tipo

en: Settings
gl: Axustes

en: week
gl: semana

en: Mode
gl: Modo

en: Amount
gl: Cantidade

en: Other
gl: Outro

en: day
gl: día

en: month
gl: mes

en: year
gl: ano

en: Currency code
gl: Código de divisa
