Recurring PayPal Donations (8.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Type
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Mode
ta: முறை

en: Other
ta: மற்றவை

en: month
ta: மாதம்
