Recurring PayPal Donations (8.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: select
vi: chọn

en: Type
vi: Kiểu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: week
vi: tuần

en: Mode
vi: Chế độ

en: Amount
vi: Số lượng

en: Other
vi: Khác

en: day
vi: ngày

en: month
vi: tháng

en: year
vi: năm

en: Currency code
vi: Mã tiền tệ
