Recurring PayPal Donations (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: select
fi: valitse

en: Type
fi: Tyyppi

en: Settings
fi: Asetukset

en: week
fi: viikko

en: Mode
fi: Tila

en: Amount
fi: Määrä

en: Other
fi: Muu

en: day
fi: päivä

en: Currency code
fi: Valuuttakoodi
