Recurring PayPal Donations (8.x-2.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: select
ml: സെലക്റ്റ് ചെയ്യൂ

en: PayPal
ml: പേപാൽ

en: Type
ml: തരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Mode
ml: മോഡ്
