Recurring PayPal Donations (8.x-2.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: select
si: තෝරන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: day
si: දවස

en: month
si: මාසය

en: year
si: අවුරුද්ද
