Recurring PayPal Donations (8.x-2.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: select
ja: 選択

en: Type
ja: タイプ

en: Settings
ja: 設定

en: week
ja: 週

en: Mode
ja: モード

en: Amount
ja: 量

en: Other
ja: その他

en: day
ja: 日

en: month
ja: 月

en: year
ja: 年

en: Currency code
ja: 通貨記号

en: Cancel return URL
ja: キャンセルの戻り先URL

en: The path '%path' has to start with a slash.
ja: パス「 %path 」はスラッシュ始まりでなくてはなりません。
