Recurring PayPal Donations (8.x-2.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: select
pt: seleciona

en: Type
pt: Tipo

en: Settings
pt: Configurações

en: week
pt: semana

en: Mode
pt: Modo

en: Amount
pt: Valor

en: Other
pt: Outros

en: day
pt: dia

en: month
pt: mês

en: year
pt: ano

en: Currency code
pt: Código da moeda

en: The path '%path' has to start with a slash.
pt: O caminho '%path' deve iniciar com uma barra.
