Recurring PayPal Donations (8.x-2.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: select
te: ఎంచు

en: PayPal
te: పేపాల్

en: Type
te: రకం

en: Settings
te: అమరికలు

en: week
te: వారం

en: Other
te: ఇతర

en: day
te: రోజు

en: month
te: నెల

en: year
te: సంవత్సరం
