Recurring PayPal Donations (8.x-2.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: select
th: เลือก

en: Type
th: ประเภท

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: week
th: สัปดาห์

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Other
th: อื่นๆ
