Recurring PayPal Donations (8.x-2.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: select
ug: تاللاش

en: PayPal
ug: پايپال

en: Type
ug: تىپى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Mode
ug: مودېل

en: Other
ug: باشقا
