Recurring PayPal Donations (8.x-2.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: select
kk: таңдау

en: Type
kk: Тип

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Mode
kk: күй

en: Other
kk: Басқа
