Recurring PayPal Donations (8.x-2.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: select
sv: välj

en: Type
sv: Typ

en: Settings
sv: Inställningar

en: week
sv: vecka

en: Mode
sv: Läge

en: Amount
sv: Belopp

en: Other
sv: Övriga

en: day
sv: dag

en: month
sv: månad

en: year
sv: år

en: Currency code
sv: Valutakod

en: Cancel return URL
sv: URL för att återgå vid avbrytande
