Recurring Events (2.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (54 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Time
bs: Vrijeme

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Published
bs: Objavljeno

en: Revisions
bs: Revizije

en: Overridden
bs: Prepisan

en: Authored by
bs: Napisao

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Events
bs: Događaji

en: Clone
bs: Klon

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Second
bs: Sekunda

en: Revert
bs: Vratiti

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije

en: Not published
bs: Nije objavljeno

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: Revision of %title from %date
bs: Revizija za %title od %date

en: Apply
bs: Primjeni

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da povratite reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da obrišete reviziju od %revision-date?

en: No link
bs: bez linka

en: And
bs: I

en: Copy of the revision from %date.
bs: Kopiraj reviziju od %date.
