Recurring Events (2.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (47 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Time
ps: وخت

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Show
ps: ښوول

en: Second
ps: دوهم

en: Revision
ps: بياكتون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Hide
ps: پټول

en: Bundle
ps: بنډل

en: And
ps: او

en: - All -
ps: - ټول -
