Recurring Events (2.0.0-rc1) - en to ga translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: days
ga: laethanta

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Phone
ga: Fón

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Complete
ga: Déanta

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
