Recurring Events (2.0.0-rc10) - en to or translation catalogue (18 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Unlimited
or: ଅସୀମ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
