Recurring Events (2.0.0-rc12) - en to ka translation catalogue (49 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Time
ka: დრო

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Show
ka: ჩვენება

en: Second
ka: წამი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: Hide
ka: დამალვა

en: Language code
ka: ენის კოდი
