Recurring Events (2.0.0-rc12) - en to mn translation catalogue (42 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Time
mn: Цаг

en: View
mn: Харах

en: Email
mn: Имэйл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Created
mn: Үүссэн

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Location
mn: Байрлал

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Revert
mn: Буцаах

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй

en: Hide
mn: Нуух

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
