Recurring Events (2.0.0-rc14) - en to sk translation catalogue (150 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Priority
sk: Priorita

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: None
sk: Žiadne

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Email
sk: E-mail

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: All
sk: Všetky

en: hours
sk: hodiny

en: days
sk: dni

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Published
sk: Zverejnené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Revisions
sk: Revízie

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Authored by
sk: Autor

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Events
sk: Udalosti

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Now
sk: Teraz

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: months
sk: mesiace

en: Last
sk: Posledné

en: Clone
sk: Klonovať

en: Duration
sk: Trvanie

en: <p>This action cannot be undone.</p>
sk: <p>Túto akciu nemožno vrátiť späť.</p>

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Pending
sk: Čakajúce

en: seconds
sk: sekundy

en: minutes
sk: minúty

en: Show
sk: Zobraziť

en: First
sk: Prvý

en: Second
sk: Sekunda

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Days
sk: Dni

en: Email Subject
sk: Predmet e-mailu

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Apply
sk: Použiť

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 45 minutes
sk: 45 minút

en: 2 hours
sk: 2 hodiny

en: 3 hours
sk: 3 hodiny

en: 4 hours
sk: 4 hodiny

en: 5 hours
sk: 5 hodín

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: Day of Month
sk: Deň v mesiaci

en: Third
sk: Tretí

en: Fourth
sk: Štvrtý

en: Event Display
sk: Zobrazenie udalosti

en: weeks
sk: týždne

en: Hide
sk: Skryť

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Data
sk: Údaje

en: No name
sk: Bez názvu

en: Emails
sk: E-maily

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: event
sk: udalosť

en: Minute(s)
sk: Minúta(y)

en: Hour(s)
sk: Hodina(y)

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Instances
sk: Inštancie

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: exposed
sk: odkrytý

en: And
sk: A

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Add event
sk: Pridať udalosť

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Format: @format
sk: Formát: @format

en: Revision user
sk: Používateľ revízie

en: Briefly describe the changes you have made.
sk: Stručne opíšte zmeny, ktoré ste urobili.

en: The time that the current revision was created.
sk: Čas vytvorenia aktuálnej revízie.

en: The user ID of the author of the current revision.
sk: Používateľské ID autora aktuálnej revízie.

en: Last saved
sk: Naposledy uložené

en: Not saved yet
sk: Zatiaľ neuložené

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
sk: Naozaj chcete odstrániť preklad pre @entity-type %label v jazyku @language?

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: Revision create time
sk: Čas vytvorenia revízie

en: Control which roles can "View the administration theme" on the <a href=":permissions">Permissions page</a>.
sk: Role, ktoré môžu používať administrátorskú tému, môžete nastaviť na stránke <a href=":permissions">Oprávnenia</a>
