Recurring Events (2.0.0-rc3) - en to el translation catalogue (129 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Register
el: Εγγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Time
el: Ώρα

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: User
el: Χρήστης

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: All
el: Όλες

en: hours
el: ώρες

en: days
el: ημέρες

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Desc
el: Φθί

en: Events
el: Γεγονότα

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Now
el: Τώρα

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Last
el: Τελευταίο

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: minutes
el: λεπτά

en: Show
el: Εμφάνιση

en: First
el: Πρώτο

en: Second
el: Δευτερόλεπτο

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Days
el: Ημέρες

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: 15 minutes
el: 15 λεπτά

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: 45 minutes
el: 45 λεπτά

en: 2 hours
el: 2 ώρες

en: 3 hours
el: 3 ώρες

en: 4 hours
el: 4 ώρες

en: 5 hours
el: 5 ώρες

en: 6 hours
el: 6 ώρες

en: weeks
el: εβδομάδες

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Data
el: Δεδομένα

en: Add @type
el: Προσθήκη @type

en: event
el: γεγονός

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: No link
el: Χωρίς σύνδεσμο

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Revision log message
el: Μήνυμα καταγραφής αναθεωρήσεων

en: Asc
el: Αύξ

en: Link to the referenced entity
el: Σύνδεση με την αναφερόμενη οντότητα

en: Date in the form of CCYYMMDD.
el: Ημερομηνία στη μορφή CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
el: Ημερομηνία στη μορφή YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
el: Ημερομηνία στη μορφή YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
el: Ημερομηνία στη μορφή ΜΜ (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
el: Ημερομηνία στη μορφή DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
el: Ημερομηνία στη μορφή WW (01 - 53).

en: Revision user
el: Χρήστης αναθεώρησης

en: Briefly describe the changes you have made.
el: Συνοπτικά περιγράψτε τις αλλαγές που κάνατε.

en: The time that the current revision was created.
el: Η ώρα που η τρέχουσα αναθεώρηση δημιουργήθηκε.

en: The user ID of the author of the current revision.
el: Το μοναδικό αναγνωριστικό χρήστη του συντάκτη της τρέχουσας αναθεώρησης.

en: Last saved
el: Τελευταία αποθήκευση

en: Not saved yet
el: Δεν αποθηκεύθηκε ακόμα

en: The username of the content author.
el: Το όνομα χρήστη του συντάκτη περιεχομένου.

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
el: Θέλετε να διαγράψετε τη μετάφραση στα @language του %label του @entity-type;

en: Revision create time
el: Ώρα δημιουργίας αναθεώρησης
