Recurring Events (2.0.0-rc3) - en to mg translation catalogue (18 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: 1 hour
mg: 1 ora

en: User
mg: Mpampiasa

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
