Recurring Events (2.0.0-rc4) - en to et translation catalogue (141 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: None
et: Puudub

en: Depth
et: Sügavus

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Time
et: Aeg

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: 1 hour
et: 1 tund

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Separator
et: Eraldaja

en: All
et: Kõik

en: hours
et: tundi

en: days
et: päeva

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Custom
et: Kohandatud

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Published
et: Avaldatud

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Authored by
et: Autor

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Phone
et: Telefon

en: Desc
et: Kahanev

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Now
et: Praegu

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Last
et: Viimane

en: Clone
et: Klooni

en: Duration
et: Kestus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Pending
et: Ootel

en: minutes
et: minutit

en: Show
et: Näita

en: First
et: Esimene

en: Second
et: Sekund

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Apply
et: Rakenda

en: Third
et: Kolmas

en: weeks
et: nädalat

en: Hide
et: Peida

en: Language code
et: Keele kood

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Data
et: Andmed

en: No name
et: Ilma nimeta

en: Emails
et: E-kirjad

en: Add @type
et: Lisa @type

en: Minute(s)
et: Minut(it)

en: Hour(s)
et: Tund (tundi)

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: No link
et: Link puudub

en: Bundle
et: kogum

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: And
et: Ja

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Add event
et: Lisa sündmus

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Capacity
et: Maht

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Link to the referenced entity
et: Link viidatud olemile

en: Date in the form of CCYYMMDD.
et: Kuupäev kujul CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
et: Kuupäev kujul YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
et: Kuupäev kujul YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
et: Kuupäev kujul MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
et: Kuupäev kujul DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
et: Kuupäev kujul WW (01 - 53).

en: grouped
et: grupeeritud

en: Revision user
et: Versiooni kasutaja

en: Briefly describe the changes you have made.
et: Kirjelda lühidalt tehtud muudatusi.

en: The time that the current revision was created.
et: Aeg mil praegune versioon loodi.

en: The user ID of the author of the current revision.
et: Praeguse versiooni autori kasutaja ID.

en: Last saved
et: Viimati salvestatud

en: Not saved yet
et: Ei ole veel salvestatud

en: The username of the content author.
et: Sisu autori kasutajanimi.

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
et: Kas sa oled kindel, et soovid kustutada @language @entity-type %label tõlke?

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?

en: Revision create time
et: Versiooni loomisaeg

en: Default revision
et: Vaikereadaktsioon

en: Separator: %separator
et: Eraldaja: %separator

en: The @title end date cannot be before the start date
et: @title lõppkuupäev ei saa olla enne alguskuupäeva
