Recurring Events (2.0.0-rc4) - en to gl translation catalogue (121 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Register
gl: Rexistrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: None
gl: Ningún

en: Depth
gl: Profundidade

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Separator
gl: Separador

en: All
gl: Todo

en: days
gl: días

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Published
gl: Publicado

en: Revisions
gl: Revisión

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Authored by
gl: Creado por

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Phone
gl: Teléfono

en: Events
gl: Eventos

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Now
gl: Agora

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Clone
gl: Clonar

en: Duration
gl: Duración

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Pending
gl: Pendente

en: seconds
gl: segundos

en: Show
gl: Amosar

en: First
gl: Primeiro

en: Second
gl: Segundo

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Not published
gl: Non publicado

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Complete
gl: Completa

en: Apply
gl: Aplicar

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: 2 hours
gl: 2 horas

en: 4 hours
gl: 4 horas

en: Day of Month
gl: Día do mes

en: Hide
gl: Agochar

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: 12 hours
gl: 12 horas

en: 24 hours
gl: 24 horas

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: No name
gl: Sen nome

en: Emails
gl: Correos electrónicos

en: Add @type
gl: Engadir @type

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Instances
gl: Instancias

en: No link
gl: Sen ligazón

en: Bundle
gl: Paquete

en: Is one of
gl: É un de

en: exposed
gl: exposto

en: And
gl: E

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Revision log message
gl: Mensaxe do historial de revisións

en: Revision user
gl: Usuario da revisión

en: Briefly describe the changes you have made.
gl: Describa brevemente os cambios que realizou.

en: The time that the current revision was created.
gl: Momento no que a revisión actual foi creada.

en: The user ID of the author of the current revision.
gl: O ID do usuario autor da revisión actual.

en: Last saved
gl: Gardado por última vez

en: Not saved yet
gl: Aínda sen gardar

en: The username of the content author.
gl: O nome de usuario do autor do contido.
