Recurring Events (2.0.0-rc5) - en to ca translation catalogue (147 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Register
ca: Registra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: None
ca: Cap

en: Depth
ca: Profunditat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Separator
ca: Separador

en: All
ca: Tot

en: hours
ca: hores

en: days
ca: dies

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Published
ca: Publicat

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Phone
ca: Telèfon

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Now
ca: Ara

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Last
ca: Darrer

en: Clone
ca: Clona

en: Duration
ca: Durada

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Pending
ca: Pendent

en: seconds
ca: segons

en: minutes
ca: minuts

en: Show
ca: Mostra

en: First
ca: Primer

en: Second
ca: Segon

en: Days
ca: Dies

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Email Notifications
ca: Notificacions per correu electrònic

en: Not published
ca: No publicat

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Complete
ca: Finalitza

en: Apply
ca: Aplica

en: 15 minutes
ca: 15 minuts

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: Day of Month
ca: Dia del Mes

en: Third
ca: Tercer

en: Fourth
ca: Quart

en: weeks
ca: setmanes

en: Hide
ca: Oculta

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Data
ca: Dades

en: No name
ca: Sense nom

en: Emails
ca: Correus electrònics

en: Add @type
ca: Afegeix @type

en: Minute(s)
ca: Minut(s)

en: Hour(s)
ca: Hora/es

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: No link
ca: Sense enllaç

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Is one of
ca: És un de

en: exposed
ca: exposat

en: And
ca: I

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
ca: La profunditat coincidirà amb nodes etiquetats amb els termes de la jerarquia. Per exemple, si teniu la paraula "fruita" i un terme fill "poma", amb una profunditat d'1 (o superior), llavors el filtrat per la paraula "fruita" obtindrà nodes que estan etiquetats amb "poma", així com amb "fruita". En cas negatiu, passa el contrari, la cerca per "poma", també recollirà els nodes etiquetats amb "fruita" si la profunditat és de -1 (o inferior).

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Add event
ca: Afegeix esdeveniment

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Master
ca: Mestre

en: Link to the referenced entity
ca: Enllaça a l'entitat referenciada

en: Date in the form of CCYYMMDD.
ca: Data en el format CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
ca: Data en el format YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
ca: Data en el format YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
ca: Data en el format MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
ca: Data en el format DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
ca: Data en el format WW (01 - 53).

en: grouped
ca: agrupat

en: Revision user
ca: Usuari de la revisió

en: Briefly describe the changes you have made.
ca: Descriviu breument els canvis que heu fet.

en: The time that the current revision was created.
ca: L'hora en què es va crear la revisió actual.

en: The user ID of the author of the current revision.
ca: L'ID d'usuari de l'autor de la revisió actual.

en: Last saved
ca: Desat per última vegada

en: Not saved yet
ca: Encara no s'ha desat

en: The username of the content author.
ca: El nom d'usuari de l'autor del contingut.

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
ca: Esteu segur de voler suprimir la traducció del @language del @entity-type %label?

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
ca: S'ha eliminat la traducció al @language de @type %label.

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Revision create time
ca: Data de creació de la revisió

en: Default revision
ca: Revisió per defecte

en: Separator: %separator
ca: Separador: %separador

en: The @title end date cannot be before the start date
ca: La data de finalització de @title no pot ser abans de la data d'inici
