Recurring Events (2.0.0-rc6) - en to dz translation catalogue (44 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Revisions
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ་

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Show
dz: སྟོན།

en: Revisions for %title
dz: %title གི་དོན་ལས་བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ།

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།

en: @type: deleted %title.
dz: @type:  %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Revision of %title from %date
dz: %date ལས་ %title གི་བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: Copy of the revision from %date.
dz: %date ལས་བསྐྱར་སྦྱོང་གི་འདྲ་བཤུས།
