Recurring Events (2.0.0-rc6) - en to ht translation catalogue (16 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Register
ht: Kreye kont

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: On
ht: Ouvè

en: Date
ht: Dat

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: Off
ht: Fèmen

en: Changed
ht: Chanje

en: Language code
ht: Kòd lang lan
