Recurring Events (2.0.0-rc6) - en to nn translation catalogue (63 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Group
nn: Gruppe

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: Time
nn: Tid

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Contact
nn: Kontakt

en: Created
nn: Laga

en: hours
nn: timar

en: days
nn: dagar

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Location
nn: Stad

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Start Date
nn: Startdato

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: Now
nn: No

en: seconds
nn: sekundar

en: minutes
nn: minutt

en: Second
nn: Sekund

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Not published
nn: Ikkje publisert

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: 15 minutes
nn: 15 minuttar

en: weeks
nn: veker

en: Language code
nn: Språkkode

en: 12 hours
nn: 12 timar

en: 24 hours
nn: 24 timar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: event
nn: hending

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen
