Recurring Events (2.0.0-rc6) - en to sl translation catalogue (55 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Register
sl: Registracija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Published
sl: Objavljeno

en: Location
sl: Mesto

en: Revisions
sl: Različice

en: Authored by
sl: Avtor

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Pending
sl: Čaka

en: Show
sl: Prikaži

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Hide
sl: Skrij

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: Machine name
sl: Strojno ime
