Recurring Events (2.0.0-rc8) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Summary
de: Zämefassig

en: Updated
de: Aktualisiert

en: User ID
de: Aawänder-ID

en: Revision ID
de: Revisions-ID

en: Show
de: Aazeige
