Recurring Events (2.0.0-rc9) - en to sr translation catalogue (40 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: seconds
sr: секунди

en: Second
sr: Секунда

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Bundle
sr: Пакет

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
