Recurring Events (2.0.0) - en to rw translation catalogue (7 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Register
rw: Iyandikishe

en: Submit
rw: ohereza

en: Group
rw: Itsinda

en: List
rw: Urutonde

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya
