Recurring Events (2.0.1) - en to my translation catalogue (61 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Time
my: အချိန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: January
my: ဇန္နဝါရီလ

en: February
my: ဖေဖော်ဝါရီလ

en: March
my: မတ်လ

en: April
my: ဧပြီလ

en: May
my: မေလ

en: June
my: ဇွန်လ

en: July
my: ဇူလှိုင်လ

en: August
my: သြဂုတ်လ

en: September
my: စက်တင်ဘာလ

en: October
my: အောက်တိုဘာလ

en: November
my: နိုဝင်ဘာလ

en: December
my: ဒီဇင်ဘာလ

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Show
my: ပြပါ

en: First
my: ပထမ

en: Second
my: ဒုတိယ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: Third
my: တတိယ

en: Fourth
my: စတုတ္ထ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်
